Letní aktivity

 

Okolí farmičky je jako stvořené pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, koupání v nedalekém lomu, nebo čisťounké Tatrovické přehradě a pro mnoho dalších aktivit.
Rodiče s dětmi u nás ocení velkou uzavřenou zahradu s dětským koutkem, trampolínou pro děti a bazénem.
K dispozici je prostorná pergola s posezením a ohništěm, kde můžete prožít nezapomenutelné večery v kruhu svých přátel a rodiny.
Rybářům zajistíme víkendovou nebo týdenní povolenku na nedalekém (cca 1km) rybníku „Tajch“

Farmička Modřínka – ideální místo pro letní dovolenou.

ATRAKCE_1_KOLA

Kola, turistika

Okolí naší farmičky je jako stvořené k výletům na kolech, tůrám a toulkám přírodou. Cyklotrasy jsou různých stupňů obtížnosti. Můžete využít značené cyklotrasy, turistické trasy , nebo Vám rádi poradíme a dáme mapu s trasami, které Vás zavedou po lesních stezkách, cestách a silničkách na krásná a zajímavá místa – inspirujte se typy na výlety v sekci PŘÍRODA A OKOLÍ.
Odkaz na mapu s cyklostezkami.
Odkaz na informace o cyklostezkách.

ATRAKCE_2_HOUBARENI

Houbaření

Jste vášniví houbaři a chcete poznat nová „naleziště“? Kromě poznání nových míst a lidí budete mít i dobrý pocit z úspěšného sběru a nádherných chvílí strávených v přírodě. Takže houbaři! Od srpna až po listopad je vaše sezona na „Modřínce“

ATRAKCE_3_GOLF

Golf

I milovníci golfu si u nás přijdou na své. Vzdálena do cca 45 minut jízdy autem od naší farmičky na Vás čekají tato hřiště:
City Golf and Racing Club Karlovy Vary
Golf Resort Karlovy Vary
Golf Club Háje
Golf Cihelny
Golf Club Sokolov

 

Komentáře nejsou povoleny.